top of page

İzel Poyraz, Ankara Çankaya Üniversitesi Mimarlık ve İç Mimarlık bölümlerinden çift anadal programıyla, tasarımdaki farklı ölçekler arası geçişler yapmasını sağlayacak güçlü bir altyapıya sahip olarak mezun olmuştur.

International Design Awards tarafından “ürün tasarımı ve üretimi” konusundaki tecrübesiyle Product Design, Home Furniture kategorisinde Silver Winner ödülüne layık görülmüştür.

Meslek hayatının başından itibaren büyük ölçekli projelerin tasarım sürecinden şantiye sürecine kadar 360 derece yer alarak projeyi farklı disiplinlerle koordine etme deneyimi kazanmıştır.

Profesyonel olarak ilgilendiği sanat dallarında takım ruhu ve bir bütün olmayı deneyimlerken, ilgi alanlarındaki tecrübesini meslek hayatına aktarmıştır.

Poyraz, iş dünyasındaki tecrübelerinden farklı disiplinlerin denge ve harmoni içerisinde çalışması sonucu ortaya çıkan

bütünde mükemmelliğe ulaşıldığına inanmaktadır.

 

izel@zpartners.net

İlköğretim ve ortaöğretim eğitimini TED Ankara Koleji’nde tamamladıktan sonra Hacettepe Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümünden mezun olmuştur.

Lisans eğitiminden itibaren sektörün önde gelen firmalarında deneyim kazanmış, sanat ve mimarlık çalışmalarında yer almıştır.

Katıldığı tasarım yarışmasında “Berjer Tasarımı Kategorisi Birinciliği” ve “Showroom Kategorisi Birinciliği” ödüllerine layık görülmüştür.

Karaca’nın tasarım yeteneğini aktardığı “Lacuna” isimli bir markası bulunuyor. Ürün yelpazesinde yer alan ürünlerin her aşamasını yönetiyor, tasarım, prototip üretimi ve müşteri ile buluşma süreçlerini denetliyor.

Hem mekanları dönüştürmek hem de eşsiz ürünlerini kullanıcılar ile paylaşmak için tutkuyla çalışmaya devam Karaca, iç mimarlık anlayışının temelinde yatan, ve kendi markasına da yansıttığı yaratıcılık, inovasyon ve estetik açıdan benzersiz ürünler üretme hedefini gerçekleştirdiğine inanıyor.

 

ezgi@zpartners.net

ILETISIM

ADRES:

Oran, Assembly Buildings, Kudüs Cd. One Tower AVM No:6/1/15, 06550 Çankaya/Ankara

İLETİŞİM
Portfolio
bottom of page